Posty: 16

Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 10:01, 26 Sty 2010    Temat postu: Podlodowe Grand-Prix Polski

Podlodowe Mistrzostwa Grand-Prix Polski w Frydman

W dniu 21.01.2010 o godzinie 22.00 klub Petro-Spin w składzie : Andrzej Piegat , Leszek Tarka , Jacek Urbański , Adam Staszewski , Tomasz Sadłowski , Bartek Głowacki wyruszyli na Podlodowe Mistrzostwa Grand-Prix Polski do miejscowości Frydman.
Tematem nie schodzącym z afiszu były oczywiście ryby i technika ich łowienia. Po dojechaniu na miejsce i zarejestrowaniu się nastąpiło szybkie przebranie się i całą ekipą ruszyliśmy na trening.
Podczas treningu każdy miał do wykonania inne zadanie , by móc sprawdzić taktykę na I turę zawodów.
Po treningu przyszedł czas na rozmowy przy "miętce" .Po pierwszym dniu drużyna uklasyfikowała się na II miejscu eksegwo z trzema innymi drużynami. Kolega Tomasz Sadłowski wygrał sektor. Kol. Jacek Urbański IV , a Leszek Tarka V. Reszta zajęła powyżej X miejsca. Po zakończeniu pierwszego dnia zawodów , ze strony organizatorów została zorganizowana uroczysta kolacja wraz z licytacja gadżetów wędkarskich (i nie tylko) . Jedną z najatrakcyjniejszych rzeczy była pozłacana mormyszka , którą kupił nasz kolega Bartek Głowacki właściciel sklepu Merlin. Jacek Urbański wylicytował zaś proporczyk z mistrzostw świata.
Po zrobieniu kilku pamiątkowych zdjęć z uczestnikami zawodów udaliśmy się do pokojów . Na drugi dzień przystąpiliśmy do walki o podium.Najlepszy wynik tego dnia zrobił JacekUrban wygrywając sektor. Choć nie było łatwo ekipa z Płocka - KLUB PETRO SPIN 1. zajęła zasłużone III miejsce. Indywidualnie II miejscem zdobył Jacek Urbański .[/i]

jacekurban

Posty: 16

Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 10:39, 26 Sty 2010    Temat postu:

A więc przedstawię wyniki drużynowe i indwidualne GRAND-PRIX POLSKI Z jez, CZORSZTYN oto wyniki